LEGO TECHNIC 42098 Laweta

Availability: na wyczerpaniu
Shipment date: 48 godzin
Cena: 539,99 zł 539.99 PLN
ilość
Store
Evaluation: 0 (Your score: 0)
Manufacturer: LEGO®
Kod produktu: 42098

Opis

LEGO TECHNIC 42098 Laweta

Zestaw LEGO Technic 42098 Laweta pozwoli młodym budowniczym LEGO® poznać podstawowe zasady konstrukcji maszyn. Ta wierna replika posiada szereg realistycznych cech i funkcji, które zapewnią wiele godzin zabawy i odkrywania tajników konstrukcji modelu. Pokłady samochodowe oraz tylna rampa podnoszą się i opuszczają, aby umożliwić łatwy wjazd na górny i dolny poziom. Samochody można także zablokować w pozycji umożliwiającej bezpieczny transport, a kabina kierowcy odchyla się, odsłaniając silnik V6 z ruchomymi tłokami. W liczącym 2493 klocki zestawie znajdziesz także fajny, niebieski samochód z działającym układem kierowniczym i silnikiem V8. Laweta pod względem skali jest też zgodna z modelem Chevroleta Corvette ZR1 z zestawu 42093 (sprzedawany osobno). Model ma klasyczną czerwono-szaro-czarną kolorystykę, a w komplecie są również naklejki przedstawiające dodatkowe detale. Zestaw „2 w 1” pozwala zamiast lawety zbudować także ciężarówkę i samochody pokazowe LEGO Technic!

• Laweta ma ruchome pokłady samochodowe oraz tylną rampę do załadunku i rozładunku samochodów. Pojazdy można także zablokować na czas transportu, a kabina kierowcy odchyla się, odsłaniając silnik V6 z mnóstwem detali i ruchomymi tłokami.
• W zestawie jest też niebieski samochód z działającą kierownicą i silnikiem V8 z ruchomymi tłokami.
• Model lawety jest utrzymany w klasycznej, czerwono-szaro-czarnej kolorystyce, a w komplecie jest też arkusz naklejek przedstawiających dodatkowe detale.
• Opuść pokład, wstaw samochody, włącz blokadę transportową i ruszaj w drogę!
• Ta zabawka LEGO® Technic będzie dla małych konstruktorów LEGO wprowadzeniem do podstaw inżynierii. Realistyczne cechy i funkcje zapewnią wiele godzin zabawy i zapoznawania się z konstrukcją modelu.
•Laweta jest pod względem skali zgodna z modelem Chevroleta Corvette ZR1 z zestawu 42093 LEGO® Technic, co daje jeszcze większe możliwości zabawy!
• Wymiary lawety: ok. 22 cm wysokości, 86 cm długości i 13 cm szerokości.
• Wymiary niebieskiego samochodu: ok. 8 cm wysokości, 27 cm długości i 12 cm szerokości.
• Ciężarówka LEGO Technic i samochody pokazowe mają ok. 14 cm wysokości, 87 cm długości i 15 cm szerokości.

Dane techniczne

Powyżej 12 lat Tak
Od 9 do 11 roku Tak
Od 7 do 8 roku Nie
Od 5 do 6 roku Nie
Od 1,5 do 4 roku Nie

Opinions about the product (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl